народне повстання

| життя, політика, інтернет, україна

онлайновий щоденник на три місяці зник з «ефіру». вибачайте.

гадаю, причини зрозумілі кожному більш чи менш постійному відвідувачеві: під час останніх подій в україні, котрі я особисто схильний називати народним повстанням, мій спосіб споживання та ретрансляції відомостей сильно змінився: похапцем читаєш стрічки новин та соціалки, найважливіше чи найцікавіше поширюєш з коротким коментарем… і повертаєшся за новою порцією.

інформаційну дієту в ці три місяці складали онлайнові ресурси, котрі не лише найшвидше транслювали достовірну інформацію про події, але й поділяли (часом жертвуючи журналістською безпристрасністю) настрій євромайдану:
один з висновків? життя без телевізора можливе — але доступ до інформації через інтернет так само переростає в залежність.червоний індикатор google plus викликає рефлективний рух мишкою  — як колись іконка icq.

наразі треба робити зусилля, щоби повернутися до нормального режиму, зконцентруватися на роботі, відновити публікації в щоденнику… приділяючи трішки часу новинам — бо майдан як повстання переміг, але майдан як політична і соціальна мобілізація суспільства — має продовжуватися.

p.s. щось забув?.. ага, справді: слава україні!