наша остання зустріч, приватбанк?

| життя, україна, негатив

учора найкращий український банк™ поставив крапку в наших із ним непростих стосунках.

так склалися обставини, що мені потрібно було невелику покупку оплатити кредитною карткою. сума смішна — 260 гривень. якби це було на день раніше чи пізніше, спокійно сплатив би своїми грошима, але саме в цей момент змушений був дістати кредитку.

продавчиня чирк один раз карткою на терміналі, чирк другий — відмова по операції.

телефоную в банк. на щастя, епічне покращення з відзвоном впродовж доби в них, здається, скасували, тож я досить швидко пробився на оператора. і виявилося, що…

через нестабільну ситуацію в країні найкращий український банк™ обмежив усі операції з кредитних коштів лімітом в 200 гривень. питання до банку: навіщо мені кредитна лінія, на яку я не можу розраховувати, коли вона потрібна?

правильна відповідь: така кредитна лінія мені не потрібна. я справно платив вам, панове у найкращому банку україни™, відсотки за користування кредитом, справно повертав кошти на рахунок… але найближчими днями я завітаю до вас в гості. це буде остання наша зустріч, приватбанк.

поновлено (2014-03-06). пізніше виявилося, що приват обмежив також зняття готівки за картками інших банків (не кредитними), тими ж таки 200 гривнями.