ефект нового сідла

| життя, продам чи куплю, велосипед

кажуть люди, що час від часу велолюбителі стають жертвою ефекту нового сідла.

ну от розпочинаєш сезон, а старе сідло, на якому відкатав уже добру тисячу кілометрів, зненацька робиться ну таким вже незручним, таким твердим… не сідло, а чисто тобі каменюка якась. отож ти довго виріваєш, підчитуєш форуми та перебираєш щось в інтернет-магазинах — аж тоді бац! завалишся до найближчої велокрамниці й везеш додому новеньке, блискуче giant flow 1. ставиш замість старого. потім ще тиждень чекаєш, коли ж видасться нагода виїхати й випробувати обновку.

аж ось субота. і ти виїжджаєш… легко, без напруження «вкручуєш» сороковочку без жодного дискомфорту, не встаючи з сідла. і ти щасливий тим, що так легко і з першого разу знайшов те єдине у світі, створене саме для твоєї дупи, ідеальне сідло!

оце і є ефект нового сідла.

наступного сезону все повторюється. тому що весь секрет, звісно ж, в отому тижні (чи навіть у парі днів) відпочинку, коли ти ще не міг виїхати з обновкою. саме цього бракувало п’ятій точці, замученій на старті нового сезону.

ні, ну і giant flow 1 теж нівроку, — не шкодую, що придбав =)

тим часом старе сідло velo vl-1319d2 (фото), чорне, брендоване для giant (штатне в комплекті giant sierra 2009-го року), залишилося без діла. стан хороший. комусь треба? залюбки позбудуся його за якусь символічну плату.
увага! сідло знайшло нового власника, усім дяка за інтерес.
p.s. сильно підозрюю, що giant flow 1 — ніщо інше як velo vl3206, тільки перебрендований і удвічі дорожчий. або vl3225?

p.p.s. поділився враженнями від нового сідла; зненацька допис зібрав більше 20 коментарів.

поновлення (21 вересня 2017). додаю фото з розмірами сідла, нехай будуть: