ф’южн зомбікаліптики та стімпанка на трієчку

| життя, книги, позитив

учора заскочили з сином до «літери» на льва толстого — без мети, просто почитати назви на палітурках, — і випадково мені кинулася в очі знайома ілюстрація на обкладинці: ба, та це ж «boneshaker» з другої збірки humble ebook bundle! тільки в перекладі російською назва досить неоковирно звучить: «костотряс».

наразі це єдина книжка з усієї збірки, яку я прочитав: бракує часу на читання англійською, але ф’южн зомбікаліптики та стімпанка я ж не міг не відкрити одразу на читалці?! щиро кажучи, хоч на обкладинці й написано «найкращий фантастичний роман 2010 року» — але насправді чтиво досить посереднє, на трієчку, призначене не надто вибагливій підлітковій аудиторії.

але ж не даремно перчик, поки я читав це в оригіналі, змушував мене переказувати сюжет? тепер матиме змогу прочитати сам, — я не втримався й придбав. після «війни z» брукса піде чудово.

p.s. ціна книжки в твердій палітурці — 109 грн (96 грн на yakaboo). це більше, ніж рік тому я заплатив за всю збірку, до котрої, окрім boneshaker’а, увійшло ще п’ять електронних текстів. коротше кажучи, читати в оригіналі — дешевше =)