навіщо платити більше?

| велосипед

порадився з механіком в найближчій велокрамниці щодо постукування під час їзди — так нічого путнього й не почув, крім «ви їздите, ви знаєте свій ровер найкраще, спробуйте діагностувати». але принаймні він вказав на невеликий люфт лівої педальки, тут може й ховатися причина, хто зна…

педальки, отже. стоять старі, добрі й надійні shimano pd-m520, колись ще братиком подаровані на котрийсь із днів народження. невже їм справді «гайки»?

про всяк випадок вирішив глянути, скільки коштують. на сайті того ж таки veloonline пропонують за 595 гривень, хоча якщо заїхати до крамниці — говоритимуть про 620 грн. це якась «фішка» саме veloonline, давно помічаю цю тенденцію продавати товар з полиці дорожче, ніж вказано на інтернет-вітрині.

але я зазирнув ще на легендарний chainreactioncycles, і що ви думаєте? забирайте за 25,99 долярів, плюс 9,99 за доставку в україну! так, доведеться почекати — але, пробачте… це 432 гривні за курсом 12 грн/долар?

от на ці 2% і живемо, або навіщо платити більше?

оновлення (18 червня 2014). собі на згадку — підказки з розбирання shimano pd-m520:
оновлення (18 червня 2014). а на землячки в прайсі ті ж shimano sp-m520 пропонують за 410 грн. можна брати, я вважаю, — якщо справді така ціна і в магазині. може, це неповний комплект, без шипів тощо?