кацапенрейх

| цитата, політика

в стрічці google plus накопичилося трохи цитат про кацапенрейх.

цитата | «Абсолютна більшість росіян відштовхуватиме від себе несимпатичну інформацію. Російський народ має колосальний історичний досвід деспотичної колоніальної імперії та панвіного етносу з комплексом вищої раси, досвід зверхнього презирства до «тубільців». Іншого досвіду він просто не має. І тому він не сприймає ідей рівноправного співіснування суверенних народів. Цей народ здатен лише оперувати категоріями національного панування і національного підпорядкування» («ґрунт для путіна», uainfo).

це наче продовження попередньої публікації «наш ворог — не путін…». далі…

цитата | «Суспільство, створене в сучасній Росії, абсолютно економічно неефективне; це гниле збіговисько спекулянтів, котре не виробляє практично нічого і не в змозі дати лад на власних теренах. Претензія навести лад у світі (перекрояти світ за своїми лекалами) звучить тим сміховинніше, що це може означати лише те, що весь світ зануриться в таке ж зубожіння, як російські села і провінційні містечка» («імперія навиворіт», новая ґазєта).

цитата | «Відбувається гігантська фінансова катастрофа для Росії, котра щойно почалася. Відбувається процес де-левереджінгу країни. Чому? […] Тому що Путін позначив «ані кроку назад» із зайнятих рубежів, після анексії Криму. Це — приблизно 1938 рік гітлерівської Німеччини, після анексії Судетської області. Інвестори знають, що буде потім» (слава рабинович, facebook).

цитата | «[Російську] систему управління я називаю ДБА — дурні, блазні, абсурд. Дурні дають вказівки, блазні їх виконують, що маємо на виході — абсурд, повний абсурд. Жодної стратегії в Путіна не було і немає. Вся його тактика дуже проста, зводиться до наступного: щось зробити, подивитися на реакцію. Якщо отримав боляче, йдемо в іншому напрямку» («рубль пішов в останню путь», радіо свобода).

цитата | «Жодної особливої місії в Росії не було і немає! Не треба шукати якусь національну ідею для Росії — це міраж. Життя з національною ідеєю неуникно призведе спершу до обмжень, а потім виникне нетерпимість до іншої раси, іншого народу й іншої релігії. А нетерпимість обов’язково приведе до терору. Не можна добиватися навернення Росії до якоїсь єдиної ідеології, тому що єдина ідеологія рано чи пізно приведе Росію до фашизму» (академік ліхачьов).

цитата | «Росія опинилася під владою фашистів. На наших очах вони майже побудували суспільство і державу своєї недолюдської мрії. А ми не розуміємо, не хочемо розуміти, що ці люди здатні на будь-який злочин, на будь-яке насильство. На будь-яку підлоту» (владислав луньов, facebook).

цитата | «Подати всіх росіян лише і виключно жертвами в цій історії було би неправильно […] їх піддали психологічному насильству, але багатьом, здається, процес сподобався» (ваче давтян, facebook).

цитата | «Я тебя прошу, если будут темы возникать, говори людям, что здесь есть 10 миллионов нормальных людей, не укушенных. Нужно сохранять какие-то зерна любви на будущее» (наталія лелюх, facebook).

цитата | «…я все это вижу и молчу. И 7 процентов уцелевших от безумия тоже молчат. Но мы плачем, мы молимся, за вас, мы следим за вашими новостями, мы выучили украинский язык, чтобы читать ваши газеты и ваши фейсбуки» («лист московської журналістки: будь-ласка, переможіть», українська правда).

наразі якось так. можливо, доповню пізніше.

p.s. ілюстрацію запозичив у васі ложкіна, як неважко здогадатися.