одяг для хунти

| інтернет, реклама, україна, товари

декілька сервісів, де можна треба замовити патріотичні футболки та світшоти (от смішне ж слово… бо аглійське sweatshirt відчутно інакше читається), собі на згадку:

чапаєв стріт — кияни; замовляв у них декілька разів — роблять надзвичайно приємні на дотик речі, ексклюзивно пропонують дизайни від легендарного єрмоленка (серія неофіційних «гербів» міст україни «united colors of ukraine» для прикладу); але ціни — кусючі.

нюкрейн — кияни (здається, принаймні офіс у києві); замовляв у них — якість речей хороша; ексклюзивно пропонують принти іллі стронґовського (пам’ятаєте його ялинку, мабуть); ціни дуже кусючі.

фолк мода — львів’яни (точніше, миколаївці); ще нічого в них не замовляв; дизайни різної складності, чимало досить простих і приємних; ціни значно нижчі за чапаєвські та нюкрейнівські. сюрприз: мають невеликий розділ з дитячими розмірами!

гарбуз — кияни (здається); ще нічого в них не замовляв, але обов’язково замовлю: пропонують одяг з принтами для немовлят та діток до 4 років, в тому числі з патріотичними принтами! ціни більш чи менш ок.

p.s. так, я знаю про простопринт. сервіс ок як контруктор, можна надрукувати все, що на думку спаде… але інколи хочеться побути просто споживачем, а не дизайнером, і не порпатися в звалищі готового дизайнерського сміття.