не читайте на ніч кацапських газет

| кумедне

колись у щоденнику:
цитата | «тим часом десь тут поруч тенетами гуляє росіянська страшилка про норвегію… оповідь якоїсь росіянки, що там пожила, повернулася і дає інтерв’ю про те, які там жахи творяться. погугліть, знайдеться швидко — це буде перший результат у видачі по коротесенькому запиту «норвегия интервью», що вже наводить на думки…» (їдьте і подивіться самі! 3 червня 2013)
зненацька історія отримала продовження: зустрів у стрічці google+ публікацію, котра добре ілюструє, звідки ноги ростуть!
цитата | «в последние пару лет в русскоязычном информационном пространстве о норвегии неожиданно стала появляться сенсационно шокирующая информация. репортаж за репортажем, статья за статьей, почти синхронно представляли норвегию как эпицентр зла и разврата таких масштабов, что содом и гоморра блекнут на её фоне. напомню основные утверждения, которые до сих пор активно циркулируют в интернете…» («как русские мамы извратили норвегию» 4 січня 2015)
залишилося тільки ці ноги відрізати. ну, бо перепоширення маячні психічно хворої людини буцім серйозними російськими медіа (втім, для нас це вже звучить смішно) — це вже має викликати занепокоєння в самих росіянців, ні?

а ось цей бонус дозволить вам оцінити нормальність тьоті, яку так весело використали кремлеутки для, як їм здалося, потужної дискредитації європи загалом і норвегії зокрема. enjoy.