кримнаш в поштовій ізоляції

| політика, україна, позитив

прочитав таке сьогодні у веселих свіжих новинах з кримнаша:
цитата | «Пошта США відмовилась доправляти посилки до окупованого Криму» (звідси).
вирішив перевірити. ситуація така…

королівська пошта (великобританія)

доставку до криму тимчасово призупинено з 18 березня 2014.
цитата | «Mail services to Crimea and Sevestapol are suspended until further notice» (сайт)

usps (національна пошта сша)

доставку до криму тимчасово призупинено з 17 червня 2014.
цитата | «In April, Ukrainian State Postal Enterprise (Ukrposhta) informed the Universal Postal Union that it had suspended delivery services for international mail addressed to Crimea (postal codes in the range 95000–99999)» (сайт)
щоправда, в повідомленні usps згадується, що обмеження не розповсюджується на fedex. йдемо до них…

fedex

на сайті не знайшов інформації про умови доставки до криму — зателефонував (+380 44 4952020): відправлення до криму не приймають!

dhl

на сайті не знайшов інформації про умови доставки до криму — зателефонував (+380 44 4902600): відправлення до криму не приймають!

ups

на сайті не знайшов інформації про умови доставки до криму — зателефонував (+380 44 2800000): відправлення до криму не приймають! чітко пояснили дією економічних санкцій.

укрпошта

доставка пошти/посилок до криму не здійснюється з 27 березня 2014.
цитата | «Враховуючи ситуацію, що склалася, Укрпоштою призупинено приймання поштових відправлень в напрямку півострова Крим» (сайт).
в зв’язку з цим хотів би вчергове попрохати всіх мешканців криму, котрі впродовж довгих років підтримували антиукраїнські виступи під червоними прапорами, горланили про ненависних бєндєр, бажали зла учасникам євромайдану, мріяли про московську сильну руку: панове, бажаю вам від щирого серця, щоби чимшвидше здійснилася ваша мрія «умєрть в расіє» (або в срср), щоби українці (а також татари, росіяни тощо) змогли повернутисядо нормального життя в складі україни.