не про бузину?

| політика, україна

от вам у чистому вигляді «хороший, демократичний москаль»; уважненько вчитайтеся, я підкажу:
#цитата | «Мне мягко говоря не нравится очень многое из того, что делается сейчас в Украине. Достаточно сказать, что я не приемлю любые формы национализма, любые попытки *идеологического диктата*…» (стаття ігоря ейдмана на inforesist’і)
ще вірите у те, що хтось із московитів може бути вам другом? повторю — це пише не ватник, не пропутінець, не російський комуніст — а «хороший», «добрий», ліберальний і опозиційний росіянин…

…і він теж, як бачите, нє пріємлєт націоналізма. цим він натякає, що в україні процвіта махровий націоналізм, може навіть фашизм і хунта — але наш «добрий» москаль не хоче використовувати ці слова. і ще він нє пріємлєт ідеологічного диктату. контекст недвозначно натякає, що це в україні зараз панує ідеологічний диктат.

на секундочку, браття українці: «добрий москаль» з російської федерації (!) пише нам з натяками на розгул націоналізма та ідеологічний диктат!

це прекрасно.

і це, власне, все, що мені треба знати про росіянську ліберальну опозицію і перспективи налагодження стосунків з ерефією в найближчі одне-два покоління.

повернуся до вже написаного: «в мене складається враження: що б не казав москаль, як би жалісливо не співав — на споді там завжди імперське гниле болото міфів і, в загальному, місце україни та українця в тих міфах чітко визначене».

p.s. ну і наостанок ось вам чудова ілюстрація про націоналізм та ідеологічний диктат: http://goo.gl/e4YPhh