комусь дуже напекло голову

| інтернет, україна, негатив, українська мова

учора мене дуже здивував і розчарував кумир україномовної аудиторії богдан кутєпов. своїм пронизливим дописом на критику тих громадян, котрі просять (підкреслюю: просять) службовців нової патрульної поліції послуговуватися _на службі_ державною мовою. зненацька богдан вжива на адресу цих людей фрази на кшалт «обмежені вузьколобі імбецили», котрі «йобу далися» і, звісно ж, «вишиватнікі».

гадаю, не лише для мене стала сюрпризом ця істерика.

сьогодні, трохи заспокоївшись, але і начитавшись обурених коментарів, богдан продовжує карати «вишивату» пломенним словом: «остєрвєнєлиє „борці за мову“», «тупі», і нарікає на «маніакальний вереск до нової поліції» та «вереск а-ля Фаріон».

можливо, богданові наснилися жахи з іриною фаріон в головній ролі? хз. одне зауважу: переважна кількість обурених коментарів на ці два дописи богдана кутєпова — якраз не справляють враження «вереску» «істєрічєк», як жаліється богдан. ось кілька для прикладу…

цитата | «Богдан Кутєпов так і не второпав, що українці відстоюють не мову, а свою гідність, і свою Державу, яка без правового поля і гуманітарних засад існувати не здатна. П. Кутєпов, схоже, не бачить нічого страшного в тому, що його в його власній країні тримають за бидло, яке повинно знати панську (російську) мову» (https://goo.gl/n4a0Xr)
цитата | «І да, україномовна поліція зробить для популяризації української мови більше ніж Вакарчук. Тому природньо просити їх розмовляти українською. І просять розмовляти їх лише в робочий час» (https://goo.gl/hKi4r6)
цитата | «Вообще-то они госслужащие и тут у них выбора нет. У нас один гос язык в стране, точнее - мова. Хочешь быть на госслужбе - будь добр - знание украинского. Это нормально. Так во всех нормальных странах» (https://goo.gl/ywo3I5)
цитата | «Товаріщ Кутєпов, якби реальні патріоти слухали таких „патріотів“ як ви, то ні „бандерівського“ синьожовтого прапора не прийняли б, ні тризуба, ні самої України [вже не існувало б] включно з її мовою» (https://goo.gl/yaVTqY)
цитата | «Як на мене, вибирати де маніакальний вереск, а де критика, то до першого я б скоріше відніс оцей запис від Боді. От де істерика, так вже точно істерика» (https://goo.gl/W16q4q)
цитата | «іноді це не провина, а наша біда, що в мільонному місті було тільки 2 (дві) українські школи, і люди оглядалися, коли чули україн ську. Тому й звикли спілкуватися російською А старі звички зникають не швидко » (https://goo.gl/CVD857)
цитата | «Агресивної українізації нема, бо вимоги до держслужбовців розмовляти під час виконання ними службових обов'язків — то є вимога Конституції, а не ніяк не агресивна українізація, тож вживають термін „агресивна українізація“, щоб означити те, чого взагалі нема. тільки відверті або латентні українофоби» (https://goo.gl/CW0lAk)
не всі, звісно, але переважно досить ввічливо пишуть. і ніхто не відписав богданові щось на кшалт «ти істеричка, остервенілий, обмежений, вузьколобий імбецил і колабораціоніст, котрий захищає право російськомовної меншости продовжувати русифікувати україну тепер через державні структури!» — хоча, можливо, я просто десь пропустив саме такий коментар?..

коротше кажучи: здається, комусь дуже напекло голову. я здивований.