водою і асфальтом

| плавання, велосипед, позитив

після тривалої перерви та важкуватого рестарту, нарешті два тижні вдалися так, як треба: і поплавав добряче, і велосезон 2015 відкрив… от би так щотижня!

плавання

онлайновий сервіс garmin connect, куди годинник garmin swim атоматично зливає свої записи, показує цікаву статистику (і звідки інформацію забирають swim.com та strava.com) — наприклад, графік темпу плавання за рік. гарна картинка, мені подобається!

басейн став наче невід’ємною частиною щоденного життя: в будні плаваю по 2 км кролем, у вихідні переважно відпочиваю. пригадую, рік тому плавав по 1,2 км, 11 вересня вперше подужав 2 км поспіль, а 20 вересня — 3 км поспіль! це було значне досягнення. чи не час знову випробувати себе і поплисти на 4 км?

ровер

строго кажучи, велосезон 2015 я відкрив ще у серпні, в уппсалі — але то було на чужому незручному велосипеді, в дуже лінивому темпі. аж оце минулого тижня виїхав своїм giant’ом. ну, так вже склалося: не знайшов я часу сісти на ровер навесні. ну, хоч у вересні: краще пізно, ніж ніколи?

виявилося, поки я відпочивав на дивані — на троєщині збудували велодоріжку! вздовж трамвайної колії по вул. бальзака до розв’язки з просп. ватутіна, і аж до московського мосту фукса. на правому березі за мостом велодоріжки вже немає: досить, покаталися =)

велодоріжку можна і треба критикувати — але все ж таки їхати нею значно зручніше, ніж ризикувати життям на вулицях. навіть попри те, що місцями влада міста побоялася прибрати напівстихійні ринки задля впорядкування руху. навіть попри те, що окремі жлобкуваті пішоходи чхати хтіли на якусь нову розмітку.

коротше кажучи, хочеться більше велодоріжок у києві!