збірка забавок про ведмедика вуханчика — майже задурно!

| комп'ютери, windows, ігри, linux, позитив, діти

якщо ви маєте малих дітей (4-6 років) і не влаштовуєте їм істерик через те, що вони проявляють інтерес до комп’ютерних забавок — потіште діток на миколая трьома якісними, яскравими забавками-вешталками про ведмедика на ім’я вуханчик — на steam якраз віддають teddy floppy ear bundle за неймовірною ціною $0,79 (це близько 20 гривень).

якщо не хочеться витрачати навіть ті 20 гривень — можна взяти одну забавку з серії, пригоду в горах, лише за $0,29 (близько 8 грн). бонус: можливість згадати дитинство і пограти разом з дитиною, ще й послухати кумедні діалоги англійською мовою.


до речі, ведмедик вуханчик (miś uszatek) — персонаж доволі відомої польської серії мультфільмів, але я з ним раніше не стрічався.

p.s. для тих, хто не дуже розуміє, що таке steam — це ціла система розповсюдження комп’ютерних ігор. реєструєте профіль, встановлюєте клієнтську програму (є версії для windows, linux, macos) — і в ньому запускаєте ігри. самі забавки там бувають і безкоштовні, і недорогі, і досить дорогі, але час від часу влаштовуються розпродажі з шаленими знижками.

p.p.s. кому цікаво побачити ігровий процес, перш ніж зважитися зераєструватися на steam’і заради цих забавок — ось відео з пригоди в горах: