москвини всіх країн, натуралізуйтесь!

| політика, кумедне, україна, українська мова

вичерпне тлумачення понять «русифікація», «дерусифікація», «натуралізація» та «українізація». рускаязичним патріотам читати обов’язково, щоб не плутатися в термінах.
цитата | «не менше 25-ти років нам розповідають, що помосковщення (русифікація) ‒ це погано, але й протилежний йому процес ‒ українізація ‒ теж погано. бо і те й інше є примусом. і якось так непомітно прижилася ця підміна понять, що й досі продовжує шкідливу роботу в головах українців. у чому підміна понять? а в тому, що помосковщували саме українців і їх же тепер, бачте, українізують. ні, панове, зворотний до помосковщення процес називається розмосковщенням (дерусифікацією). саме так все стає на свої місця: помосковщення ‒ погано, розмосковщення (дерусифікація) ‒ добре. а як же росіяни в україні? ‒ заперечать мені. їх то вже напевне українізують. та ні, панове, нема тут про що говорити. такі процеси у будь-якій країні називаються натуралізацією. а от якщо нам після перемоги над московією заманеться москвинам впровадити українську мову замість їх москвинської, ‒ оце й буде українізація. але навряд чи нам це коли-небудь захочеться робити» (alex tkach на google plus)
отже: москвини всіх країн, натуралізуйтесь!

це було адресовано громадянам україни російського походження. а от для зросійщених українців є трохи іншого змісту послання:
цитата | «…твої бабуся і дідусь,а може тато і мама розмовляли українською(судячи по прізвищу). а ти уже ні. І діти твої ні. тобто ти-перехідна ланочка до "русского". а там русскій бурят, чи русскій мордвін, чи русскій украінєц,кубанєц і т. д. — то вже не принципово» (сашко лірник на site.ua)
схаменіться.