ключова проблема: пошук зручного карабіна

|

в черговій розсилкці massdrop (це той сервіс, через який я купував собі клавіатуру) зауважив цікаву штукенцію — багатофункціональний карабін і органайзер для ключів keybiner multitool.

виглядає симпатично, мені одразу сподобалася ідея. але…
  • дороге (найдешевша алюмінієва версія аж $35 на офіційному сайті, і «лише» $29 на massdrop, і це не враховуючи доставки);
  • органайзер лише для плоских ключів (хоча решту можна підвісити на карабінчиках).
не спокусився. проте задумався про свої ключі — бо щодня ношу їх зі собою чимало, і організовані вони у два незручні «жмути». і плоских ключів тут… аж один. гхм.

але дати лад ключам захотілося. пішов мандрувати тенетами в пошуках різних зручних карабінів.

по-перше, досить швидко на ebay знайшов клон keybiner multitool’а за смішні $2 (два долари!) з безкоштовною доставкою. за такі гроші можна собі дозволити експеримент, і чекати місяць, поки приїде з тих гонконгів.

потрібні ще маленькі, але надійні металеві карабінчики — таке теж нескладно знайти на ebay.

в невеликій торбинці, що такі колись sandisk роздавав у комплекті зі своїми швидкісними картками пам’яті, в мене зберігаються запасна батарейка для автосигналки і кілька флешок usb: дві чи три liveusb з linux (зокрема останній безкоштовний parted magic частенько стає в пригоді) і трохи пустих про всяк випадок. але торбинці тій вже… років 15, і вона подерлася, час міняти. знайшлося й таке.

на тому наразі зупинився. приїде — спробую дати лад ключикам.