ezgo slim 2.0 — мініатюрний гаманець для гіків

| огляд, позитив, товари

побачив якось на massdrop малесенький гаманець ezgo slim, і так собі забажав, що мусив замовити. на сайті виробника воно коштує аж 26 долярів — дорого. на massdrop віддавали значно дешевше.

дочекався — днями приїхав пакуночок. розпакував — ой леле, яке ж воно малесеньке і класнюче! до цього часу я ходив з великим поважним портмоне (дякую, братику!), куди можна було чорта лисого запхати, і трохи місця лишалося: півторадесят карток, техпаспорт на автівку, водійська посвідка (старого формату), паперові гроші, а у окремій кишенці — монети і картки micro sd.

ezgo slim інакший. його створено з непохитним переконанням, що сучасній людині в місті потрібно лише декілька пластикових карток, якщо добре поміркувати.

цей мініатюрний гаманець має лише дві кишеньки на 1-6 пластикових карток кожна. одна з цих кишеньок має електростатичний захист для rfid-карток. друга кишенька більш еластична, тут можна зберігати картки та згорнені вчетверо купюри. і все.

поклав поруч два гаманці, відсортував все, що було в старому: конче потрібне, опційне і сміття. п’ять чи шість інших карток різних мереж відклав і залишив удома — все одно не використовую або користуюсь дуже рідко. викинув купу старих чеків.

з потрібного до ezgo slim помістилося все, за винятком водійської посвідки (треба поміняти на нову в форматі кредитки) і картки клієнта metro cash&carry (як виявилося, їх також вже давно міняють на менші): чотири кредитки, картка медичної страховки, три картки програм лояльності (усі використовую регулярно), пропуск в контору, техпаспорт і дві-три курюри на всяк випадок.

залишилося поміняти водійську посвідку, щоби і вона помістилася до нового гіківського гаманця.

а що ви носите в своїх гаманцях, і чи все воно справді потрібне?


за якість світлин перепрошую — трохи схибив з налаштуваннями смартфона, довелося витягувати те, що вийшло.