вищі штрафи — чи невідворотність відповідальності?

| думки, україна, автомобіль

зниження гранично дозволеної швидкості в місті — підтримую обома руками!
цитата | «серед основних змін, які пропонує мвс – обмеження швидкості руху в населених пунктах. таким чином з 60 км/год ця відмітка знизиться до 50 км/год, на зразок європи та сша» (хмарочос)
щоправда, більше користі було би від зміни отого дивного допуску +20 км/год, котрим абсолютно всі водії зловживають. поцікавтеся, як працюють ліміти швидкості в європі та сша.

а от щодо підвищення штрафів… це не те саме, що посилення відповідальності. бо головна ознака система охорони правопорядку в україні — її майже повна «прозорість» для людей з грошима, з політичним впливом, зі зв’язками тощо. суворість законів компенсується необов’язковістю дотримання? тільки не для всіх. вибіркове право.

тож замість (або принаймні разом із) підвищувати штрафи варто було би почати з того, щоби шукати — і знаходити! — способи зробити навіть ті штрафи, що вже є — НЕВІДВОРОТНИМИ.

тим часом експерименти з автоматичною реєстрацією порушень на вулицях києва показують, що порушують практично ВСІ — і жодної невідворотності. декому можна навіть ВБИТИ пішоходів — і все-одно про жодну невідворотність не йдеться. то яка різниця, якого розміру штрафи, якщо навіть убити декому можна безкарно?