безглузде самогубство windows

| комп'ютери, windows, негатив

на одному з домашніх комп'ютерів (acer z3-600) в нас досі стоїть операційна система однієї дуже відомої і дуже заможної компанії на літеру m. ця операційка відчутно заважка для старенького pentium j2850, але я закривав не те очі, бо майже не користуюсь цим комп'ютером.

аж ось windows вчергове вирішив, не порадившись, встановити якесь своє оновлення — і після цього перестав бачити модуль бездротової мережі. а навіщо сьогодні потрібен комп'ютер без доступу до інтернету? навіть драйвер wifi неможливо завантажити, хаха. якесь безглузде самогубство.

здається, надійшов час не драйвери завантажувати, а знайти свою флешку з улюбленим manjaro linux та спробувати його в режимі liveusb для початку.

оновлення. може бути, що я даремно нарікаю на windows — принаймні стосовно зникнення зв'язку: модуля wifi не видно ані в диспетчері пристроїв windows, ані в linux'і… але ж, побий мене грім, до оновлення «вікон» все працювало!

оновлення. повне перезавантаження комп'ютера, включно з від'єднанням батареї (так, aspire z3-600 — це такий 20-дюймовий планшет з двогодинною автономністю) допомогло: wifi знову працює. втім, на моє рішення щодо долі windows на цій машині це вже не вплинуло: тепер тут встановлено manjaro linux, котрий буквально «літає», має український інтерфейс «із коробки» і не має жодних проблем з розкладками (московитська не з'являється нізвідки).