зазирнув до комісійки…

| життя, оновлене, канада, кіно, позитив

мав кілька годин часу, поки діти навчалися (по суботах відвідують українську школу в монреалі) — завіялися з товаришем до найближчого village de valeur (це мережа комісійних магазинів). не планував нічого купувати…

…вийшов з програвачем blu-ray, тридисковим боксом avatar (dvd) та п'ятидисковим planète terre (теж, на жаль, dvd) — віддав за все це близько 20 доларів.

програвач (sharp aquos bd-hp25u з підтримкою 3d) працює, диски читаються. ще раз переглянули з миленькою половину аватара — гарне кіно, але треба знайти blue-ray із 3d. пошукаю по комісійках =)

окрім того, як я десь вже, можливо, згадував, в тутешніх бібліотеках можна взяти задурно не лише книжки, але й кіно на дисках. я вже брав декілька, але з семи комп'ютерів, що я маю вдома, дисковод є лише в одному ноутбуці (ну, ще в sun'івському сервері, який поки-що припадає пилом в шафі), і переглядати з нього кіно не дуже зручно (ноутбук ще з windows'ом, і підтримку dnla в ньому зроблено через ду…)

оновлено (7 квітня 2019). знайшов у місцевій бібліотеці «аватар» в 2d/3d на blu-ray (не задурно, але майже — прокат $1,50). звичайна версія програється чудово, і картинка, звісно, значно відрізняється від dvd… але програвач поки що відмовляється віддавати 3d на телевізор lg. треба гуглити.